EG98

Medový rum s colou?

Rád bych se opil, ale bohužel nemám své osvědčené pití. Našel jsem doma pouze Božkov Republica Honey. Je podle Vás dobrý nápad míchat jej s colou? Vyzkoušel to někdo?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Když se chceš opít, na chuť se nehledí. Jinak nevidím důvod, proč by to nešlo míchat. Přeci jen Božkov je furt Božkov a medem ani kolou ho nepřebiješ. 🙂

Další odpovědi
aliendrone

V tomto případě záleží VÍC na té kole. Republica je slušný třtinový rum, žádný „bramobrák“ jako Tuzemáky. Sice jsem tyhle „novinky“ (dělají i kávový) nepil, ale klasik byl dobrý (ale je fakt, že při jeho zavedení byl 40%, což DNES již je asi minulost). Byla by škod ho prasit nějakou „hnusokolou“. 🙂

GM

Když se chceš opít, rum neřeď ničím. Já, když se n e c h c i opít, piju červ.víno s kofolou 50/50, jakékoliv množství.

zjentek

Mrkni taky do lékárničky jestli tam mamka nemá čistý líh (;