Dóón

Nevite, kde sehnat propocitany soubor vzorovych uloh a pozadavky pro maturitu z matematiky?

Nevite kde sehnat propocitany soubor vzorovych uloh a pozadavky pro maturitu z matematiky?di­ky,pocitam si sam,ale nejaky priklady mi nevychazi a nevim si rady :( diky

Původní neotázka
Maturita z matematiky

Odpovědi
fcoop

Kdo hledá,najde.
Někdy.

https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rce=search_ap­p&gfe_rd=cr&e­i=OZYGV6ThGsWk8wft­xZ1Q&gws_rd=ssl#q=vzo­rov%C3%A9+ulo­hy+matematika

anonym

Je třeba pomocí maturit odělit ty co se učili od těch co se neučili, za chyby se v životě mnoho platí.