Android game

Maturita z matematiky

Ahoj,
v roce 2021 má být povinná maturita z matematiky, ale četl jsem, že pro některé školy bude povinná až v roce 2026.
Jak to tedy je? Já jdu na sociální péči a budu mít jenom 2 hodiny matematiky týdně a to ještě nějakou pro učně, takže si nedovedu představit, že bych maturoval.

Odpovědi
Drap

Doposud to přesně nikdo neví. To co se povídá v mediích jsou neschválené návrhy.

MilenaS

rok 2021 a 2026? Tak jestli jdeš studovat příští září, tak bych se tím rozhodně netrápila. Do těch letopočtů se to ještě pětrkrát změní.