Avatar uživatele
anonym

Máte zkušenosti s keramickými noži?

Existuje spousta značek, a jak to tak bývá,některé jsou určitě v kvalitě „Made in China“.
Jaké máte zkušenosti? A! Existují také tzv. „nanonože“.
Které jsou lepší? Díky.
Doplňuji:
A jaká je značka vašeho nože?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Miroslavst, rynek878, Neonka před 4885 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Já mám jeden keramický nůž a jsem s ním spokojený.
Dost často jej používám a proti normálním nožům je to opravdu perfektní věc.
Doplňuji:
Kyocera FK-140WH

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Mám známou ta na ně nedá dopustit, já sama ho nemám .
Doplňuji:
bubco docela mě to zaujalo a zabrousila jsem na net a našla jem toto a vypadá to dobře

http://www.sun­tech.cz/produk­t/71885/Keramic­ky-nuz-Kyocera-FK-160WH-16cm-bily-cerna-rukojet-skrabka-CP-10NOR.htm

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Karamické nože používáme něco přes rok a jsme s nimi opravdu spokojeni, osvědčily se při krájení masa, zeleniny i chleba. Vyžadují šetrné zacházení a je dobré umístit je samostatně ve stojánku. Letos kazetami tří keramických nožů a stojánkem obdarujeme obě dcérenky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mám malej keramickej, nevím, kde je made a co je to za značku, ale je super. Používám ho na zeleninu a ovoce (prý je to zdravější a neničí se tím vitamíny), ale hlavně na syrový maso – je to děsnej rozdíl, krájí se s tím jedna radost. Jak já se vždycky s masem pižlala… teď to je úplně o něčem jiným.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

Tak známá má Smart cook a prý jsou výborné stále pěkně ostré./zrovna jsem to pro vás zjistila/

před 4885 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek