CR chess2017

Máte zájem o termohrnek?

Nejlepší odpověď
anonym

je mě to jedno

Další odpovědi
Kepler

asi ano

Sám ho nepotřebuju, ale aspoň budu mít pro někoho malý dáreček.

anonym

je mě to jedno

Kdyby soutěž o termohrnek byla ve smyslu losování o 20 nejlepších dotazů o 20 termohnečků byla by to soutěž ještě odost zajímavejší a i napětí kdo asi vyhraje ze vše těch otázek kterých je zde na odpovědi.cz nespočet …tak mi to případá jako boj kdo bude mít nejvíc otázek za sekundu.

jepik

ne vůbec

GM

ne vůbec

valerietunov

je mě to jedno

hagagaga

asi ano