Máte v práci/ve škole/ vrátnici nebo recepci?!

Důchodci se hlásí u domovnice! 🙂

Odpovědi
gecco

Nemám…
Ale kdoví, co mne ještě čeká…
😉
U domovnice?? – nestraš..
😉

ptáč

Recepci bych už jako zaměstnanec za takový prachy neuživil. Na podniku jsou podřadné funkce lidí, kteří nic neumí. To se dá považovat za recepci s kávou.

klumprt

Máme. Dokonce máme i recepčního, moc sympatický člověk :)

ivzez

Důchodci to ještě maj´ dobrý.
Horší bude, až se budou muset hlásit u domovní důvěrnice.

lexx

na vejšce recepce byla ale spíš jako informace pro návštěvy, v železárnách vrátnice a občas kontrolovali lidem tašky, kapsy zdalipak někdo nečornul dva šroubky, pěkní kokoti tam občas seděli, v našem malém shopu dneska samozřejmě nic takového není

anonym

Máme vrátnici,ale tu jsem ve škole ještě neviděl.

anonym

gecco, dát ti nominaci, tak to zabalím. Palec máš u mne schovaný! 🙂

gecco

Barbakane – za to mateřský mlíko máš u mne nominaci schovanou – ale taky to nechci ´zavřít´…
;.))

gecco

Barbakane – za to mateřský mlíko máš u mne nominaci schovanou – ale taky to nechci ´zavřít´…
;.))

anonym

:))