Máte v oblibě Zdeňka Mahlera?

Dnes tento spisovatel,scé­nárista a muzikolog slaví krásné 87mé narozeniny.
Díky za odpovědi.
http://www.spi­sovatele.cz/zde­nek-mahler

Nejlepší odpověď
talka

Výborná, moudrá, všestranná osobnost!

Další odpovědi
ahold

No, vidět ho zrovna nemusím, ale jeho čeština je překrásná.

Drap

Znám ho z celé řady televizních debat. Nemám ho v oblibě, ale ani mi nevadí.

anonym

Scénář k filmu Svatba jako řemen byl jedinečný a že se narodil v blízkosti mého bydliště je jeho plus.

anonym

Nevím, neznám , jsem na chlapy a ne na drbny z pavlače.

xxx3

ne tolik jako Gustava

anonym

Talka, když už hodnotíš, tak vlož i odpověď.Zajímala by mne! děkuji.

talka

Asi si takové osobnosti vážím!