Máte v autě pověšený voňavý stromeček i přesto, že už z něj vůně dávno vyprchala?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, neco takoveho mi do auta nesmi ani zcela nevonave
😉
Ja si v aute smrdim sam…
___
Napoledy jsem si klimosku provonaval listy konopi…
😉

Další odpovědi
Drap

Nemám. Nevěším takové věci.

anonym

nemám, mám na to, abych si ho vyměnil

Agneta

Myslíš ten chemický stromeček, v jehož blízkosti se nesmí vyskytovat propiska -
protože by se rozpustila?
Dej si tam raději půlku vymačkaného citrónu, který má kolem zapíchané hřebíčky (nelky)…

ReHu

Ne.
Tedy pokud myslíš tu NEvoňavou hrůzu.

mojitek

auto a mašina má vonět po benzínu.Žádný takovýhle serepetičky mi nesmí přes práh auta nebo nádrž mašiny

anonym

Nemám,už jsem tu jednou psal,že místo stromu tam mám čelenku květinových dětí.

Lamalam

Nic takového nepoužívám.

redy

gecco 🙂