Máte už sestaven rozpočet na příští rok a myslíte si že bude…

  1. vyrovnaný
  2. záporný
  3. kladný

?

Nejlepší odpověď
Drap

V těchto dobách, nepravidelných arozkolísaných příjmů, nelze sestavit solidní rozpočet. Nezbývá než se snažit vyjít vždy s momentálním stavem.A zřejmě bude ještě hůř.

Další odpovědi
WeeBear

Rozpočet nesestavujeme. Sestavujeme ho leda od výplaty k výplatě. Hned po výplatě splatíme všechny věci okolo bytu, uděláme velký nákup a koupíme, co potřebujeme. A pak vyjdeme do konce měsíce.

Pokud mám brát v potaz náš měsíční rozpočet, tak bývá většinou vyrovnaný (+/-).

Jikra

Já mám(zatím)vyrovnaný rozpočet protože mám pravidelný měsíční příjem(starobní důchod).Ale je to jen tak tak .Takže si můžu vyskakovat jen tak vysoko co mi dovolí řetěz.