Viktorie II.

Máte tak líbivý hlas, že byste mohli dabovat herce?

Které?

Nejlepší odpověď
Kepler

Leda že bych byl členem komparsu, neboli křoví.

Další odpovědi
led

Na dabovanie nie je treba „líbivý hlas“ ale hlas, ktorý je charakterovo a farebne podobný hlasu herca, ktorého dabujete.
Užíví sa aj škrekľavý hlas papagája Kakadu, či hlas pripomínajúci ospalého slona, pokiaľ taký hlas vyžaduje režisér.

elkon

Viktorko, až tě pozvu na večeři (pokud tě tvůj chlap pustí), tak to uslyšíš a sama rozhodneš.

Drap

Nemám, a ty?

aliendrone

Herce? To nwm, ale občas bych prý mohl skvěle nadabovat proudový motor při plném výkonu. Říkají JINÍ, ale já myslím, že přehání. ;) :D :D

Marty Koller

Řekl bych že Elkon je herec XD

Viktorie II.

led, nedokáži si představit si hlas Belmonda, kterého by daboval Pitkin. Ale vy byste mohla dabovat v do češtiny Babu Jagu z Mrazíka.

zjentek

Elkon tobě eště funguje?

Viktorie II.

Kepler, křoví se dělá u zpěváků, ale zajímalo, jakou roli bys chtěl mít v komparzu. Vědce, smilníka, opilce?

aliendrone

Viktorie II. >>> Doslova DOKONALÝ odhad. Vyjádřeno rovnicí:
Kepler = opilý smilnímk, který na to jde vědecky! ;) :D :D

Kepler

Demonstranta s transparentem ZASTAVTE SVĚT, JÁ CHCI VYSTOUPIT!

Viktorie II.

elkon, nenabádej k neřesti.😉

Viktorie II.

elkon, přečti si v kodexu „Zneužití komunity“ poslední větu.😏

elkon

Viktorko, nemyslel jsem to špatně a o tom jsem nevěděl.

elkon

Viktorko, myslím to vážně. Ale asi tu bude hrát roli vzdálenost.

Viktorie II.

elkon, a proč by nemohl Mohamed k hoře?

elkon

Viktorko, samozřejmě, že může, pokud bude vědět kam.

Viktorie II.

Drap, Marfušu určitě ne.🤣