Avatar uživatele
jirka F

Máte tady někdo také trochu strach z jaderné války?

Od toho prezidenta KLDR jak pořád vyhrožuje. A o Rusku ani nemluvě8-O

Zajímavá 0 před 408 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Ne. STRACH je k ničemu!
Může jen přivolat příčinu strachu. Člověk znalý, informovaný, moudrý, zkušený si strach nepřipouští, nepřivolává, tedy „neplánuje katastrofy“.
Věci, události, na které jednotlivec nemá pramalý vliv, nemá smysl „řešit“. 😉 zabývat se jimi. plýtvat časem a energií.
Člověk se má zabývat tím co chce, co si přeje. Ne tím, o co nestojí, co nechce.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Presidentem Korejské lidově demokratické republiky je vysoce vážený soudruh Kim Il Sung. KLDR je jedinou nekrokracií na světě.

Vysoce vážený soudruh Kim Il Sung zemřel v pátek 8. července 1994.

Můžeš mi, laskavě, vysvětlit, jak může „president KLDR“ pořád vyhrožovat, když je president KLDR téměř 29 let mrtvý? 🤷‍♀️🤪🤓 Ignorante!

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Kim_Il-sung
http://naenara­.com.kp/main/in­dex/en/politic­s?arg_val=lea­der3

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Mám. A nejen já, viz Doomsday Clock, podle kterého jsme jen 90 sekund od jaderné války, nejblíže v historii. KLDR ohrožuje fyzicky „jen“ východní Asii, ale přeneseně (přes precedent případného použití jaderných zbraní) bohužel celý svět. No a Rusko bohužel opakovaně jadernými zbraněni hrozí a zastrašuje. Jejich poslední krok (rozmístění jaderných zbraní v Bělorusku) nelze chápat jinak než další eskalaci.

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Doomsday_Clock

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Z jaderné vály má strach každý trochu soudný člověk. Podle mne ji však KLDR ani Rusko bez příčiny nezačne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

A kdo by neměl? Snažím se nepříjemné zprávy vytěsnit, ale některé se nedají. A to vyhrožování s dodatkem neblufuji je moc nepříjemné. Ale spoléhám na zdravý rozum,
doufám, že ho tam někdo ještě má.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nestahuj kalhoty, brod je daleko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Trochu hodně mám strach. Prezident Putin je diktátor, psychopat a válečný zločinec. Podle mě by byl schopen zahájit jadernou válku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Juro zachovej klid, Rus má v papalášském manuálu uvedeno jaderné zbraně budou použity při napadení RF / dle odhadu mají strach před USA / v USA manuálu je uvedeno, USA může použít jaderný útok jako preventivní akci k odvrácení nebezpečí.
Ale jinak podle odhadu pokud nemáme deštník jako USA nebo F 35 které ochrání ČR, tak úder ze západního okruhu RF / pokud jim hyper střely fungují / dosáhnou nepřátelský stát ČR / jako druhý na světě po USA / za 15 – 20 minut takže po vyhlášení napadení na ČR budeš ve stresu max. 20 – 30 min útok je veden střemhlavě a zatím nemáme žádnou obranu. Poté nastane dlouhodobý klid a pohoda v kotlině české.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magorvkleci

Tak přišlo by mi to osobně líto, ale když se oprostim od sobeckostí, tak přiznávám, že je to efektivní řešení většiny problémů na této planetě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Vůbec ne. Strašení z medií se u mě míjí účinkem. Straší totiž ti samí, co strašili covidem, klimatickou katastrofou, sněhem v lednu- vždycky si něco najdou. Protože vyděšení lidi přestanou přemýšlet, a hlavně pátrat, co je za tím, jaké má kdo úmysly. Ti vykukové, kteří straší ruskou invazí do Evropy, nebo dokonce jadernými zbraněmi,nějak zapomněli, že když Rusko připojilo Krym, nikam se nerozšiřovalo. Nepřítel je úplně jinde, nebo má jiné úmysly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Normální člověk má podvědomý strach ze všeho, protože jiný člověk může udělat cokoliv. Nemoc, válka a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Nemám, věřím, že lidi nejsou magoři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Filip84: Přece v KLDR je prezident Kim Čong-un??

Avatar uživatele
Filip84

JyrkaF🤪: Ty jsi vážně až takový idiot!?

Věčným presidentem KLDR je vysoce vážený soudruh Kim Il Sung, tzn. dědek vysoce váženého soudruha Kim Jong Una.

Vysoce vážený soudruh Kim Jong Un je předsedou Rady KLDR (od 17. prosince 2011, propagandisticky mu za to náleží titul Nejvyšší vůdce), předseda Strany práce KLDR (od 9. května 2016), předseda Výboru pro státní záležitosti (od 29. června 2016), Nejvyšší velitel Korejské lidové armády (od 30. prosince 2011) s Předseda ústřední vojenské komise Strany práce (od 11. dubna 2012).

Hlavou státu je vysoce vážený soudruh Kim Il Sung, jako věčný president, nejvyšším představitelem státu je vysoce vážený soudruh Kim Jong Un, z titulu funkce předsedy Rady KLDR.

Co je na tom k nepochopení? Prvním, jediným a posledním presidentem SSSR byl taky Michail Sergejevič Gorbačov, protože tu funkci zřídil, do té doby byl nejvyšším představitelem SSSR Předseda presidia Nejvyššího sovětu SSSR. Tohle je podobný princip.

Tys nečetl Ústavu KLDR, nebo co!? 🙄🤦‍♀️

Avatar uživatele
Elita národa

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek