Rokio

Ne, protože...

Ne, protože se nerad holím a mám docela velké břicho. Také nosím prosté oblečení.

jirka F

Ne, protože...

Mám na těle mnoho chlupů holím se na bradě ale ty chlupy mně štvou kdyby šli nějak odstranit nějakým nastříkáním nějakého přípravku tak to by bylo super.

cappuccino

Jen, když se načančám, když se načančám...

Kdyz se ohaknu, tak ano. Ale doma mam rada sve pohodli (jako asi kazdy), i kdyz i domaci obleceni muze byt vkusne.
U zeny je dulezite mit upravene vlasy, nehty a byt jemne nalicena a hlavne i prijemne vonet!