autacek

Co to je androgynní vzhled?

Nejlepší odpověď
quentos

Vzhled vyznačující se typickými druhotnými znaky obou pohlaví.

Další odpovědi
marci1

Androgynní člověk je žena nebo muž, který má vysoký stupeň obou, ženských (expresivních) a mužských (instrumentálních) rysů. Vypadá jako muž i žena dohromady. Co chvíli se někoho ptám, je to muž, nebo žena? 🙂

Kepler

androgynní typ >> člověk mající značné množství projevů chování a prožívání, vlastností a rysů osobnosti mužských (maskulinních) i ženských (feminních) http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?ci­zi_slovo=andro­gynn%C3%AD&typ_­hledani=prefix Prostě babochlap.