co to znamená nácek ?

Nejlepší odpověď
quentos

(neo)nacista, příznivec (neo)nacizmu

Další odpovědi
bigbít

nacista, někdo, kdo vyznává árijský vzhled a to, že je tato rasa nadřezená ostatním, tito lidé bývají rasističtí, je u nich znatelný antisemitismus…Dnes toto zaslechne člověk občas, když se takto nadává Rakušanům a Němcům za jejich minulost, když Hitler uskutečňoval své plány se Židy apod…

hanulka11

moje babička vždy říkávala po dobrém obědě -to jste si nacpali nácka,že?/myslela tím žaludek/