Illines

Mate radi , zimni krajiny?

Ja ano.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Se sněhem ano :)

Další odpovědi
tom004

Přiznávám,že nejraději ji mám,když se na ní dívám přes sklo zavřeného okna,vyhřátého bytu.I když teď zrovna ji zažívám v reálu,v Rokytnici nad Jizerou.Na můj vkus moc sněhu. Ale pořád lepší,než +40°C v Egyptě. 🙂

Drap

Já taky. Rád se toulám zimní krajinou. Jeden z nejhezčích pohledů na zimní krajinu je přes okno příjemně vytopené horské chaty s dvoudecákem svařeného v ruce.

mosoj

V létě nebo v zimě. Paráda.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/483004/501_1_­.jpg

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/483006/img_1850_1_­.jpg

Makina

radši jarní :o) všude krásně zelená mladá travička, svítí sluníčko, bíle kvetou stromy…

venkovan

Ano, ale lední medvěd ať je raději na stovky kilometrů dál.
Nejhezší zimní krajina je ráno, kdy sluníčko se probouzí, venku je krásný prašan, teplota okolo –15°C i níž, a to ranní „červené“ slunce se opře do korun starých lesních borovic.
Lepší než deset fotek z večírku našich mediálních celebrit.

karel4

ano mám