petka.s

Máte radi voňavý toaleťák?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jo. Ale jako MNOHEM DŮLEŽITĚJŠÍ kritérium považuji jeho jakost (NESNÁŠÍM takové ty „ekologické a ekonomické“, kde pomalu hrozí že si do riti z něj zapíchnu třísku! Potom přijdou na řadu takové „parametry“ jako jestli je rolička „aqua tube“ a teprve nakonec případný více či méně libý odér. ;) :D :D

Další odpovědi
Dochy

Zásadně nekupuju. Nevidím důvod pokoušet zdraví další chemií. A jsem rád, že mohu cítit běžné vůně, nepotřebuju si ničit nos umělými. A stejně nevidím důvod proč bych měl očichávat toaleťák.

Rokio

Mně je to jedno. Stačí mi obyčejný. Hlavní je, aby byl minimálně dvouvrstvý.

dudu

Mám rád přírodu a lidi u toaleťáku trvám na třech vrstvách.

Arne1

Je mi to v podstatě jedno. Po hrubé očistě papírem se snažím použít očistu vodou.

terry

Vůni k použití nepotřebuji.

ivzez

Ne.
Podle mne je to nesmysl.

da ny

NE.
Protože víme, že voňavý nebo barevný toaletní papír je pro dívky/ženy nevhodný a nebezpečný (i ten „napuštěný“ heřmánkem). Pokud se pravidelně utírá takovým papírem. A to vždy, po vykonání „malé potřeby“.
Takovou prostou informaci předává každá dobrá/znalá matka své dceři!

nyjono

da ny, a co ten bílý? Není barvený, ale je bělený, to taky není zdravé. Takže co doporučuješ?
Doma máme bidetovou spršku, ale ne každý ji má.