Avatar uživatele
ellamakrela

Máte rádi obchod Ikea?

Ja ne jednou sem tam byl kupovat postel a do roka sem musel kupovat novou. Kdybich dal na radu manzelky a sel jsem radci jinam. Mimochodem tohle je ucet moji manzelky.

Zajímavá 0 před 2612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Netuším, proč bych měl mít rád „obchod“…
Ale některé věci tam rád kupuju, to jo.
😉
BTW – do roka?? – a co reklamace?? – nebo jste v té posteli tak moc řádili??
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Citový vztah k němu, ani k jinému obchodu nemám. Kupuju si tam pouze rámy na fotky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Mám. Nikdy jsem tam nebyl, nic jsem tam nekupoval, tak neni důvod, abych ho neměl rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

V životě jsem si tam nic nekoupil, bez ohledu na kvalitu a cenu. Jejich nábytek mi připadá strohý a působí lacině. Takový styl prostě nemám rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Mít rád obchod? Nějakého člověka ano, ale proč obchod?
A … nábytek tam nekupujem, spoustu menších potřebností a doplňků často.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Není to můj styl nábytku, ale koupila jsem tam jiné drobnosti do bytu, takže zatratit to úplně nemůžu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Také se nedá říct že bych zrovna nějakej obchod musel milovat. Ale my jsme si tam vybrali a řekl bych že dobře. Kuchyně (vzor antik, už neprodávají) nám drží dosud a i s troubou, varnou deskou a digestoří za cenu o pár desítek tisíc nižší, než nám „udělali cenu“ u konkurence jen za „dřevo“ (no k troubě a digestoři mám jisté výhrady, ale nejsem si jist, jestli v podobné cenové relaci je na trhu něco výrazně kvalitnějšího)

Jídelní stůl – lepený dub nebo buk nejsem si jist, nohy a rám z masivu – paráda.

Židle – no,… jsou židle 😉

Batoh – po několika letech denního nošení jsem si koupil druhý. Předchozí batohy jiných značek u mně vydrželi max. rok. (nešetřím je)

Skříně v ložnici (PAX)… no, mohli by být pevnější. Ale třeba jsem se bál jak budem muset furt umývat ty bílé posuvné dveře a ani po sedmi letech na nich není nic vidět, stačí občas otřít od prachu.

Takže pro mně je IKEA (v rámci jejich sortimentu) spíše dobrá značka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… zas tak špatnej nejni, a co mně se týče, tak si nemuhu stěžovat, ale rád? rád mám pivo …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek