zvonisek

Máte rádi kulturu?

Jste kulturne založení?

Odpovědi
ivzez

Jistě.

led

„Keď počujem slovo kultúra, vyťahujem revolver“ Göring
Niektorí sú zástanci tohto výroku fašistického pohlavára.

Čo vidíte pod pojmom kultúra?
Slovo kultúra nie je len umenie.
Kultúra je napríklad: umenie, alebo kultúra ľudského správania, kultúra reči, ale pojem kultúra sa používa aj inde napríklad v botanike, biologii.

anonym

Jak kdy, jsou chvíle kdy mi leze kultura na nervy, například když žádá o státní dotaci na svůj provoz kdy jim jakákoliv částka není dost vysoká a vůbec nejradši by rozpočet shrábli celý – nejspíš ani to by nestačilo 🙂

Kelt

Ano, já bydlím na Kulturní ulici, takže se kulturou zabývám 24 hodin denně.

zjentek

BRIKETKA 😮😮😮 ne-kecej!!!

Drap

Dobrou kulturu mám rád. Ovšem ne všechno co se bohužel za kulturu vydává.

da ny

Samozřejmě, hlavně stolování a v médiích slova 😉 Ale umím jíst i z papíru….

briketka10

To jsou otázky na tělo..jdi se už vycpat!!
Kultura je široký pojem!!

anonym

však na blbou otázku blbá odpoveď, no ne ?