jirka F

Máte rádi bonbóny a zákusky?

Nebo všeobecně sladké cukroví.

Nejlepší odpověď
Kepler

b) držím dietu

Bonbóny ani ne, ale dortíky a sladké pečivo ano. Musím omezovat sacharidy, tak si je peču sám s použitím umělého sladidla.

Další odpovědi
annas

e) jiná odpověď

Chutnají mně jedině „gumáky“ slazené sévii, občas si dám.

Jinak jím jen hořkou čokoládu, nejméně 70procentní. Ochutnala jsem i více procentní čokolády od různých výrobců – např. polských, švýcarských aj. Každá čokoláda má jinou chuť.

Nejlepší je od malého českého výrobce z jedné vesnice v Olomouckém kraji.

Drap

e) jiná odpověď

Sladké a bonbony mám velice rád, ale nejím je. Vůbec to neni z důvodu, že by mne někdy napadlo, že je to pod moji úroveň.

Rokio

e) jiná odpověď

Zákusky mám rád, ale nejím je příliš často, protože chci zhubnout. Bonbóny nesnáším.

MasterGames

e) jiná odpověď

Jsem diabetik 1. typu, takže sladké můžu s velkým omezením, což je na druhou stranu dobře.

Ametyst

e) jiná odpověď

Zákusky jím ráda, ale bonbony vůbec nekupuji. Nejen kvůli těm syntetickým barvivům, ale i šizené gramáži, kdy kilo bonbonů přijde dráž než kilo zadního hovězího.:-)

Mc Merkurion

e) jiná odpověď

… ne, přímo ho nesnáším, všude mi překáží, takže se ho snažím všemožně likvidovat a na jeho zničení mi nejni líto nemalých financí …