Randomčlověk

Máte předsevzetí na Nový rok?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, nemám. Člověk je velký ve svých předsevzetích, ale slabý v jejich provádění. 😄

Další odpovědi
Ametyst

Mám spíš jen takový nápad: chodit večer dřív spát. Vím, že ze sovy nikdo neudělá skřivana. Ale zkusím se polepšit.

Malvína

Otázka se opakuje po asi dvou dnech, můj názor se nemění…. Kdo chce změnu, má začít ihned! 😉

zjentek

Žít život dál, vydržet! Jsem totiž mínění, že můj skon NIKOMU NEPOMŮŽE.

Rokio

Ano, patří mezi ně:

  1. finanční (ten rozepisovat nebudu)
  2. mít na konci roku 2023 hmotnost do 90 kg
  3. mít zdravý chrup – důkladnější péče o zuby
  4. mít vydáno alespoň 10 článků na jednom dětském webu
  5. chodit častěji na přesčasy a mít maximálně 5 dní v práci neschopenku

Jinak tuhle otázku jsem vkládal před několika dny. Nevadí mi to ale. Rád jsem na ni odpověděl.

Filip84

Ne, protože čas neexistuje.

elkon

Je to hloupost. Nemá to žádný smysl.

hesterbrown4

Ahoj drahý,
Gratuluji vám a doufám, že se máte skvěle.
Můžeme být přátelé? Řeknu vám o mně více, až od vás dostanu odpověď, můj soukromý e-mail je (mercyvail15@gmail.com) OK. čekám s pozdravem.

Randomčlověk

Rokio, omlouvám se, nevšiml jsem si