Tabea

Máte přátele i v zahraničí, jak často s nimi udržujete pravidelný kontakt?

Nejlepší odpověď
Kelt

Ano, tchyně ze Slovenska, nebo švagrová, volají manželce každý týden . Nebo máme Skype.

Další odpovědi
Emefej

V zahraničí pár přátel mám. Ten nejvzdálenější je v Chile. Jednou, dvakrát do měsíce si pošleme mail, na vánoce klasickou, papírovou pohlednici.

nyjono

Příbuzné v Německu.
V aktuální době, kdy cestování jesilně omezeno, někam i zakázáno, přes WhatsApp.
Několikrát do měsíce.
Můžeme se tak vidět i třeba na procházce.

paul1

Máme v zahraničí příbuzné i přátele, nejdále v Rusku a na druhou stranu ve Švýcarsku.
Kontaktujeme se s nimi poměrně často, přes Skype, nebo přes WhatsApp.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.