Complex

Máte někdo zkušenosti s vyvoláváním duchů?

Odpovědi
Malvína

Ne. Nikdy bych se do toho totiž nepoustěla. Zahrávání si s tím se nemusí vyplatit.

agentpv

Málo, ale byla to spíš jen hra s dětmi na táborech.
Zajeď si např. na „Koberův mlým“ do pokoje číslo 7. Tam ducha ani nemusíš vyvolávat, ozve se sám.
Duch mrtvé milenky bývalého pana mlynáře vyděsil pár dětí i dospělých nejen na našem turnuse. Slyšíš ho jak chodí po vedlejších pokojích a prohledává tašky… uklízečky se tam bojí uklízet i ve dne. Byl jsem tam na táboře, první se odtud odstěhovala vedoucí, pak tam vyšilovaly malé holky a nakonec jsme z toho udělali ošetřovnu a jak se to rozkřiklo, nikdo za celý tábor neonemocněl …