nyja

Co si myslíte o spiristickém světě?

Máte s tím nějaké zkušenosti? Vyvolávali jste někdy duchy? Ptám se protože jsem viděla docela zajímavej pořad na ČT1, kde stárá paní vyprávěla jak se vždy spojila s duchem, který ji jakoby ,, vedl ruku" a ona malovala nádherné obrazy. Ta paní, ale normálně neuměla vůbec malovat a když ji zemřel manžel, tak už se s tím duchem nikdy nedokázala znovu spojit…

Nejlepší odpověď
iceT

urcite jsou veci mezi nebem a zemí,ktere jen malokdo pochopi…

Další odpovědi
pondělí

nic si o něm nemyslíme,protože v něm žijeme............
takže nemyslíme ale víme

ALE ASI JSTE MĚLA NA MYSLI,PARAFYZIKU A PARAPSYCHOLO­GII,COŽ JE TROCHU VELKÝ ROZDÍL SE SPIRITISMEM

Bumbes

To co tu je popsáno není spiritismus, ale spíše telepatie. Je známo hodně případů, kdy jeden jedinec dokáže ve vypjaté situaci vyslat signál, zprávu, i dějovou sekvenci druhé osobě. Nejčastější takové zdokumentované události nastávají při stresu, nebo rozloučení s blízkou osobou „při odchodu na onen svět“. Vědcům se už dokonce povedlo telepatii detekovat jako alternativu radiových vln (přibližná specifikace nespecifikova­telného).
V mém životě jsem se s tímto fenoménem setkal 3×:
Jedné mojí bývalé přítelkyni se zjevil její otec s banální větou přesně v době jeho skonu (25 km daleko). Prý prošel po kuchyni něco řekl a odešel na chodbu. Když se přítelkyně dozvěděla pravý stav věcí (telefonní hovor od matky za 15 minut), zhroutila se a týden byla v péči psychiatra.
Moje babka upadla a zlomila si ošklivě nohu s vnitřním krvácením a teta v duchu slyšela její hlas, jak jí žádá, aby šla dříve z práce domů. Možná jí zachránila život.
Nedávno, když umíral můj nevlastní otec (asi 6 hodiny před), probudil matku sen, že jí tchyně (už dlouho nebožka) přinesla manželovo parte. Ráno mi to vyprávěla celá vyděšená a v poledne už nás bylo méně…

anonym

Sohlasím s panem PONDĚLÍ.Ale je to všechno mnohem víc složiťejší.Na tyto věci POZOR,mnoho lidí se z takovýchto a podobných vécí doslova zbláznilo.Přeji Vám Jasnou Mysl a Správný úsudek.Zdraví vás ---ZAJ-PO

Zdroj: DLOUHOLETÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI