chelsey

Máte někdo zkušenost s magnetotera­pií?vyplatí se koupit domácí přístroj od Rivastu za cca 30000,–? díky za pomoc

Odpovědi
tazatelka

S magnetoterapií aplikovanou u lékaře mám zkušenosti vynikající. Dívala jsem se k Rivastu na DIMAP D2000. Ten kruhový aplikátor vypadá stejně, jako aplikátor v rehabilitacích. Jestli by se Vám ale spíš nevyplatilo nechat si magneto – napsat od lékaře, máte nárok 2× ročně po 10 aplikacích. Kdoví, na jak dlouho jsou ty domácí přístroje dimenzovány a jak složité bude po nějaké době shánět náhradní „díly“:
A taky bych měla docela strach nastavovat si hodnoty doma, bez jakéhokoliv zdravotnického vzdělání.

Děda Louda

Za ty peníze se to určitě vyplatí. Prodejci.

ReHu

Myslím, že takový efekt přístroj nemá, aby se vyplatilo investovat tolik peněz.

Zubejda

Já bych to neriskovala,po magnetoterapii na rehabilitačním oddělení jsem si „vyrobila“ housera a trvalo to několik měsíců,než to povolilo(mám vysunuté plotýnky).Ono to má asi i svoje rizika,záleží na aplikaci a za ty peníze? Ledaže by to někde třeba půjčovali.

jakub654

Přínos magnetoterapie je částečně pochybný, možná mechanismem srovnatelný s jemným aplikováním elektroléčby. ( bezkontaktní indukce střídavého proudu ve tkáni)

Systém pro aplikování magnetoterapie se dá vytvořit za půl hodiny ve většině domácností využitím běžných zařízení (zamyslete se trochu co by to mohlo být).

Cena výroby takového domácího přístroje je nulová, parametry velmi přesné (frekvence, amplituda, tvar).

Jinak povětšinou jsou na internetu k dispozici převážně neobjektivní recenze od výrobců těchto pochybných produktů což dále snižuje důvěru v magnetoterapii.

Pietrsss

www.zivotbezbo­lesti.eu www.biomag.cz

Dobrý den,
babička mě říkávala…Proč chodit ke kovářičkovi, když mohu ke kováři. Česká firma Biomag je už léta evropská špička.....dodává přístroje do nemocnic, RHB.......v ČR a více jak 33 zemí světa. Pokud budete chtít, tak mě kontaktujte a Vše vysvětlím. Přeji hezký den. Petr Capoušek medicínský poradce e-mail: capousek.petr@gmail.com +420 778 009

Vercule

Ahoj, já bych e spíš zeptala, zda máte s magnetoterapií zkušenosti, co se týká magnetických náramků?

Cizecek.M

Ahoj, ano. Mně pomáhají hodně. Kupuju je od spiritobchod. Tam mají krásnou nabídku. Znáš ten shop?

Kajolka

Ten shop je super. Moje mamka a babička na magnetoterapii hodně věří. Když je příležitost, tak jim tam vyberu nějaký náramek. Ten spiritobchod má moc hezkou nabídku.

Honzin8

Tento shop je super, taky jsem tam už párkrát nakoupila a moc ráda se tam vracím, když je příležitost někoho obdarovat.