EDA

Nemáte někdo zkušenost,jak pomoci?

Po měsíci od operace – vyjmutí Bakerovy cysty z podkolení – se mojí sestře stále plní průhlednou tekutinou koleno a hlavně lýtko. Pan doktor ortoped je z toho bezradný, tekutinu vytáhne jehlou,ale do večera má lýtko zas plné.

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel – takové komplikace jsou při ´léčbě´ Bakerovy cysty relativně běžné.
Sestra musí dodržovat klid, případně koleno zpevnit ortézou.
A pokud je „ortoped bezradný“, ať doporučí jiného ortopeda (či si vyžádá konsilium) – ale obávám se, že onen lékař prostě ví, že jde o onemocnění velmi zdlouhavé, až chronické..

Další odpovědi
marci1

Souhlasím s „mowla“. Nutné je také omezení fyzické aktivity.