Kepler

Máte někdo vlastní nebo zprostředkovanou zkušenost se Fusion Fuelsaver?

https://newsro­om365.eu/other/zc/24/fu­sion/a/index.html
https://101of­fers.eu/produc­ts/zc/24/fusi­on_fuelsaver/1/in­dex.html

Tím nemyslím recenze v masmédiích. Jsem jen pouhý chemik, ale úprava paliva pomocí magnetů mi zavání podvodem. Pokud se podle výrobců sníží spotřeba min. o 20 %, tak to by bez úpravy neshořelo 20% paliva? No potěšpánbůh, KAT by se v tu ránu zničil a žhnul by do ruda. Nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

A to ještě NIC NENÍ!! Nástupce téhle věci (Fusion Fuelsaver II, nebo též Fusion Fuelsaver NT [new technology]) využívá nejmodernější a zcela nový princip triaxiálně generovaného pulsního magpole je JEŠTĚ LEPŠÍ!!!

Podle vědeckých průzkumů a měření švýcarských institutů jeho použití zvýší úsporu paliva o 90%, prodlouží životnost oleje na 100 000Km/20let a navýší výkon motoru v průměru o 77kW!!!

Přestože odborníky ještě nejsou přesně vyhodnoceny/známy všechny účinky této nové generace šetřiče, tak předběžně se hovoří o prodloužení penisu o 40–60%, nárůstu objemu práskačkových košíčků z velikosti A na C+ (popřípadě B na D!!) a totálnímu obnovení růstu vlasů plešatých řidičů!!!

Chjo… asi bylo OPRAVDU na čase, abys opustil vznešené, ctihodné řady zločinců a přidal se k bandě svíčkových trosek kolem Káji Maříka! :( Hele, i kdybys byl totálně nevzdělaný v chemii a fyzice, tak pouhým selským rozumem můžeš dospět k závěru, že kdyby to byla pravda, tak se o ničem jiném NEMLUVÍ!!!

I když by mi měl být osud nějakého zločineckého renegáta fuk, tak přeci jen…, až se půjdeš zase s Kájou modlit do kostela, připoj motlitbičku za to, aby u tebe nezazvonil nějaký prodejce výhodných skvělých vysavačů, hrnců/nádobí, či s nabídkou extrémně laciného dodavatele elektřiny/plynu… ;) :D

Další odpovědi
Zdeno45

Neodýmový magnet nie je žiaden zázrak, používa sa v každom modernejšom reproduktore. Trochu poštudovať fyziku nezaškodí, potom tvrdenie o akejsi rezonancii s permanentným /trvalým/ magnetom naozaj vyjde ako nezmysel. Na magnetické pole ťažko budú reagovať látky obsahujúce uhlík, vodík a kyslík – hlavné zložky benzínu, nafty.

Inivorko

funguje, auto funguje jako zázrak, nechodím na čerpací stanici tak často, strávím méně, řídím déle a životní prostředí je čistější

dadai

Ahoj, dávam definitívnu odpveď. FUSION FUELSAVER je zahraničný podvod, kde na podvoodných stránkach prezentujú falošných odborníkov. Ide o fotky z ruského pneuservisu a fotobanky shutterstock. Falošní odborníci sú len špičkou ľadovca. Komentáre na webe sú vymyslené, fotky ľudí tiež. Nikto neexistuje, žiaden patent nie je. Ak to objednáš, ani nevieš kto je odosielateľ. predaj je nezákonný, ide o pdovodníkov.
Prídeš o peniaze a reálne nič neušetríš. Motoru je jedno, čo si tam nalial, ak si auto dodrbeš, je to len tvoja hlúposť.

Podvodníkov odhalili stránky: https://hoax.sk/fu­sion-fuelsaver-a-dalsi-podvodny-web-uspora-benzinu/
Len si treba pozor dať a preverovať pečlivo.

Zdroj: https://hoax.sk/fu­sion-fuelsaver-a-dalsi-podvodny-web-uspora-benzinu/

bosej66

Jedinou vlastností magnetů je magnetické pole. Jestliže magnetické pole dokáže ovlivnit spotřebu motoru, tak hurá ekologie!
V dnešní době kdy EU chrlí normy a předpisy o emisích, by každá automobilka po podobném zařízení skočila(kdyby fungovalo). Snížení spotřeby o 20% prakticky bez zásahu do pohonné jednotky a ještě to zvýší výkon?! To znamená
snížení spotřeby o 20%a splnění současných norem. Celá diesel gate by nebyla, jen by VW přidalo magnety a nemuselo podvádět. JE TO NESMYSL A JEN IDIOT BY O TOM NEPŘEMÝŠLEL A KOUPIL TO. VÁŽNE EXISTUJE TOLIK LIDÍ, CO NEPŘEMÝŠLÍ NAD INFORMACEMI A CHOVAJÍ SE JAKO STÁDO. Podle mého názoru jde akorát o srandu z lidí, nebo podvod.
Opravdu si myslíte, že by automobilky po takovém vylepšení nešáhly? Nemusely by podvádět. Nemusely by platit ohromné odškodné a nemusely by odstavovat nově vyrobená auta, protože nesplňují E6 emisní normy.

Kepler

alien: nemáš ještě nějaký tip na zvýšení důchodu o 77 litrů? Ještě bych ocenil něco na můj zhoršující se zrak, protože kdybych byl Bystrozraký, neležel bych každou chvíli jak Dlouhý, tak Široký!. Nebo, že by za to mohla ta Hanácká vodka?

aliendrone

Tipů by bylo… ale JEN pro kamarády NESTYDATÉ ZLOČINCE!!! ;) :D :D

Edison

Čéče… tohle mi taky hlava nebere…