Avatar uživatele
weronika

Máte nějaký zaručený recept na nudu?

Doplňuji:
No, ale když mám chromou nohu?
ji máš pravdu třešně a mléko by šlo…všal už jsem letos tuto kombinaci zkoušela( ale v malém množství) a naštěstí se mi nic nestalo..ale bráchu to postihlo 😁
A to sem mu to ještě říkala aby to nejedl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Mám stoprocentní. být aktivní, mít koníčky a zájmy.
Ještě nikdy jsem se nenudil, i když už mně několikrát napadlo, ýže by to nemuselo být špatné, tak jsem na nudu ještě nenašel čas.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jít za mámou nebo tátou, oni ti nějakou práci, která je potřeba udělat, vždycky najdou.
Doplňuji:
… a absolutní souhlas s Drapem, taky jsem se už pěknou řadu let nenudil

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Litr mléka,kilo třešní a věř,že se nudit nebudeš! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V mém případě se nudí akorát ta nuda, protože ji nedám šanci. Zaručený recept je nenechat ji vládnout a stále se něčím zabývat. Třeba i hloupostmi.
Doplňuji:
Tak kombinaci třešní a dalšího ovoce s mlékem nebo vodou jsem už zkoušela a nic se mi nestalo. A vůbec mohu sníst cokoliv a v pohodě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nuda mě nebaví. Občas se mi dříve stalo v cizině na dovolené u moře, kde bylo vše připraveno takřka pod nos jsem začal nudu pociťovat. Celkem rychle jsem ji zahnal pomocí poznávání nejbližšího okolí (pěšky, na kole, další zájezdy). Dovolenou tohoto typu již raději nepodnikám a jezdím raději na poznávací nebo alespoň na kombinované zájezdy.
Pokud člověk onemocní a nemůže se pohybovat tak jsou proti nudě dobré knihy, filmy, ruční práce atd. a nebo třeba jen tento pokec na netu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Napiš nějakou hru na PC a máš za to i peníze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek