weronika

Máte nějaký zaručený recept na nudu?

Doplňuji:
No, ale když mám chromou nohu?
ji máš pravdu třešně a mléko by šlo…všal už jsem letos tuto kombinaci zkoušela( ale v malém množství) a naštěstí se mi nic nestalo..ale bráchu to postihlo 😁
A to sem mu to ještě říkala aby to nejedl.

Nejlepší odpověď
Drap

Mám stoprocentní. být aktivní, mít koníčky a zájmy.
Ještě nikdy jsem se nenudil, i když už mně několikrát napadlo, ýže by to nemuselo být špatné, tak jsem na nudu ještě nenašel čas.

Další odpovědi
quentos

Jít za mámou nebo tátou, oni ti nějakou práci, která je potřeba udělat, vždycky najdou.
Doplňuji:
… a absolutní souhlas s Drapem, taky jsem se už pěknou řadu let nenudil

anonym

Litr mléka,kilo třešní a věř,že se nudit nebudeš! 🙂

anonym

V mém případě se nudí akorát ta nuda, protože ji nedám šanci. Zaručený recept je nenechat ji vládnout a stále se něčím zabývat. Třeba i hloupostmi.
Doplňuji:
Tak kombinaci třešní a dalšího ovoce s mlékem nebo vodou jsem už zkoušela a nic se mi nestalo. A vůbec mohu sníst cokoliv a v pohodě.

suaeda

Nuda mě nebaví. Občas se mi dříve stalo v cizině na dovolené u moře, kde bylo vše připraveno takřka pod nos jsem začal nudu pociťovat. Celkem rychle jsem ji zahnal pomocí poznávání nejbližšího okolí (pěšky, na kole, další zájezdy). Dovolenou tohoto typu již raději nepodnikám a jezdím raději na poznávací nebo alespoň na kombinované zájezdy.
Pokud člověk onemocní a nemůže se pohybovat tak jsou proti nudě dobré knihy, filmy, ruční práce atd. a nebo třeba jen tento pokec na netu.

anonym

Napiš nějakou hru na PC a máš za to i peníze.