Mili @

Máte nějakou oblíbenou marinádu?

Prosím o recept…

Nejlepší odpověď
Losos

Já mám svou velice jednoduchou, snad jednodušší být už ani nemůže, ale jsem na ni zvyklý a mám ji osobně velice rád :)

Takže:

olej
grilovací koření (lépe nějaké kvalitnější)
česnek

Poměry neuvádím, ty dávám dle oka. Když chci občas marinádu trucho „zvyjímečnit“ přidám med, což zase velcie chutná přítelkyni. Osobně marinuji rád, marináda dodá masu svou zajímavou chuť a pokud se nechá dostatečně odležet, je to vynikající věc, aŤ si říkají gastronomičtí guru v TV co chtějí, či ať plivou na marinády jak chtějí. My marinujeme rádi :) Ikdyž takhle velice obyčejně.

Další odpovědi
Jahoda

Přímo oblíbenou marinádu nemám. V létě dělám pokaždé jinou. Mám mnoho receptů na marinády, takže pokud, Mili, chcete, ozvěte se mi a já Vám je ráda napíši. 🙂

dudu

http://ekuchar­ka.net/recepty-a-videorecepty/

Vicki

Olivový olej,plnotučná hořčice,chilli,med a česnek -jednoduché a výborné.