Complex

Máte na těle nějakou jizvu, kterou si nedokážete nijak zařadit?

Nebo jich je víc? Např. v srdci?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny jizvy dokáži zařadit. Ty v srdci nejsou vidět, ale taky si na všechny dobře pamatuji.

Další odpovědi
aliendrone

Takových je většina, pouze těm největším dokážu přiřadit příčinu. To víš, od časů ky jsem si svůj xichtík napjatě prohlížel v zrcadle v očekávání, kdy mi KONEČNĚ začnou pořádně růst vousy už uplynulo drahně let a od té doby se do zrcadla moc nekoukám (a čím dá tím méně…radši ;) :D)!

Jizvy na srdci aliendrone mít nemůže, protože srdce NEMÁ! Jak by mohl mít, když bezskrupulózně zdejším váženým dámám připomene, že 30. duben tu je coby dup, popřípadě Keplerovi pošle (aby se mu lépe spalo a měl krásné sny) toto > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WAXOzhlzvP0 ! ;) :D :D