Čecho_slovák

Máte na klíčích stuhy s různými logy?

Odpovědi
Rocker

Mám,slabou červenou.Jen nevím,jaký je na ní logo.

Lgee

nemám stuhu předtím sem měl s motivy hokejového týmu.

Drap

Ne , nemám

da ny

Ano.
Snadněji klíče „vylovím“ z batohu/tašky. Někdy dám na krk, pod bundu, , když mám u sebe pejska a jdeme venčit.

cochee

Ano, na pracovních klíčích mám (jednu) stuhu, samozřejmě s logotypem mého zaměstnavatele. Bez té stuhy bych zanedlouho určitě klíče někde potratil. Zatímco „domácí“ klíče si většinu času hoví někde v zavazadle, pracovní klíče, pokud zrovna nesedím u PC, jsou neustále v permanenci.

Justin1

Ne. Když už nějakou takovou stuhu mám, dám si ji mezi věci určené ke vkládání do kešek.