Kepler

Máte ještě na futrech nápis K+M+B?

Někdo si ho nechává celoročně a dokonce si jej přepisují dovnitř. Prý aby si nezapomněl vzít klíče, mobil a brýle. Jak si jinak zajišťujete, abyste na něco nezapomněli?

Odpovědi
Rokio

Nikoliv. Málokdy na něco zapomenu, takže si nic nezajišťuji.

Mc Merkurion

… ne, a ani jsem jej nikdy neměl …
… dokud si nevzpomenu (nebo nezjistím, co jsem zapomněl), jsem si naprosto jist, že jsem něco zapomněl >>> vždy něco zapomenu, teď už ani nevím, co jsem chtěl vlastně napsat …
… jó: klíče >>> nosím všechny na jednom kroužku pohromadě, tak se mi nemůže stát, že je někde zapomenu (jsou dost těžký, takže poznám, že je nemám)
mobil >>> bez něj ani ránu, neustále v kapse, jak bych ho vyndal, jsem schopen ho někde zapomenout …
brýle >>> raději nenosím …

jáára

Nemám futra to zaprvé.
Já si mobil a klíče hlídám. Brýle „zatím“ nepotřebuju.

Kepler

jáára: šmánkote a v čem máš vsazené dveře? To bydlíš v jeskyni?