jirka F

Máte ve svém domě odposlouchávají zařízení?

Nejlepší odpověď
Emefej

Když mě naposled unesli mimozemšťani, tak mi ho implantovali do brzlíku.

Další odpovědi
Filip84

jyřýk🤪, zajdi za psychiatrem, ať Ti upraví dávkování prášků na schisofrenii – nezabírají, jak by měly.

Nevím, možná mám doma odposlouchávací zařízení. Při dnešním stavu techniky by to nebyl žádný problém a nezjistil bych to; je to ale málo pravděpodobné, protože opravdu nevím, proč by mne měl mít někdo potřebu odposlouchávat.

Jist jsem, ovšem, sobě tím, že v domě nemám odposlouchávají zařízení. 🤦‍♀️

jyřýk🤪, jyřýk🤪! 🙄🤪🤦‍♀️

Pepa25

Samozřejmě, jako každý náměstek ministra v 50. letech …

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/4983-ucho/prehled/

Drap

Nic takového nemám a ani nepotřebuji. Nikoho neodposlouchávám.

Rokio

Ne. A není to dům, ale byt a navíc není můj. Žiji v nájmu.

aliendrone

Já s sebou obvykle nosím rovnou TŘI. Říká se tomu mobilní telefon a umí toho MNOHEM VÍC, než jen odposlouchávat. 😕 Skoro stejně dobré jsou dnešní notebooky, tablety apod., s jedinou nevýhodou – častěji je opouštíš (než mobil, s tím lezu i na záchod či do koupelny). 😐

Rokio

V nájmu v bytě.