ReHu

Máte dojem, že jezdí na silnicích více Toyot?

Myslím tím, jestli si myslíte, že šli s cenami dolů, nebo se mi to jen zdá, že jich jezdí víc než dříve?
Doplňuji:
Mám na mysli automobily zn. Toyota.
Jen, že mi zdá, že jich v současné době jezdí po silnicích o poznání více, než v minulosti.
Ale pokud se týče chování řidičů na silnicích, naprosto s tebou souhlasím. Myslím, že jsou silně nervní a následně nato i agresivní.
Plná čára, přednost zprava, blinkry – to už asi zná málokdo. Opravdu nevím, co je v těch autoškolách učí nebo po jakých zkouškách jim vydávají řidičáky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nedokážu posoudit, ale jestli je slovo Toyot nadávka na dnešní řidiče a chceš to říci slušně, tak plně souhlasím. Ano těch blbců jezdí dnes čím dál tím víc.
Nedokážu pochopit, jak někdo může nejdřív odbočit a teprve potom dát blinkr-teda pokud si vůbec vzpomene, že nějaká páčka pod volantem existuje.
Že na kruháč se vjíždí plynule a ne, že stojí jak trubka, protože z protilehlého vjezdu do kruháče vjíždí auto a co když náhodou pojede kolem něj, tak radši čeká.
Že na křižovatce taky občas platí přednost vozidel jedoucích z prava. A mohl bych mluvit dál.

Další odpovědi
BEAES

Toyot jezdí hodně, protože je známo, že tohle auto je kvalitní, dost vydrží, nekoroduje, jako ostatní, slyšela jsem to od známého, co se o auta zajímá a říkal, že by do této značky šel. Asi má i příznivé ceny. Jako nadávku tohle slovo neznám!

BEDA

No pokud si například z Kolínska tak důvodem je to že v TPCA které vyrábí Toyoty má každý stálý zaměstnanec (cca 2 500 lidí) možnost pořídit si Toyotu na Leasing. Tak polovina toho možná využila to máme asi tak 1 200 aut z toho většina nikdy auto neměla ani ho neřidila a udělal si čerstvě řidičák 🙂