KriKriKri

Manželka odmítá doma chovat žáby. Jak na to, aby žáby měla ráda?

Mně to připadá jako dobrý nápad – ne každý je doma má.

Nejlepší odpověď
Drap

Psal jsi, že nemáš manželku, že tě žádná nechce a po cizí manželce ti nic neni.

Další odpovědi
cappuccino

Zkus to s krokodylem, na toho aspon neslapne:)

elkon

Neotravuj, kokrháči.

Kelt

Proč hanobíš češtinu? Ty nevíš, kdy se používá háček, kdy čárka. Dobrý nápad by byl, kdybys psal bez chyb, odděloval věty a psal jasně a srozumitelně. Podle úrovně otázky soudím, že máš asi 10 roků, ale to bys nebyl ženatý.

elkon

Tento Troll, podle všeho ani česky neumí. A navíc si ani nepamatuje co už napsal.