KriKriKri

manzelka mi odmita davat sexualni uspokojeni co bych mel zlepsit poradte

Nejlepší odpověď
Mravenec

  1. Přestat fetovat
  2. Použít svou pravou ruku
  3. Probudit se ze snu, že máš manželku
  4. Zeptat se jí proč
  5. Rozvod 😡👿👿

Další odpovědi
Filip84

No tak hlavně přestat žrát ty „prášky“, co žereš a začít žrát ty „prášky“ na hlavu, co máš, když se ti po tom zdá, že máš manželku.

No a potom použít levou ruku namísto pravé, nebo pravou namísto levé, protože sexuální život má být pestrý! 😎

Jo, žádný problém, jako: vždy rád poradím, když vím víc! 🤓🤪

cappuccino

Uz si ani nepamatujes, co pises. V jine diskuzi pises, ze te zadna zena nechce!! a najednou mas manzelku??
Chybi ti nejen uspokojeni, ale chyti ti i mozek!!!

da ny

Už asi nic 😉
Není to její povinnost. Co jí dáváte Vy?
Zřejmě ji pěkně kálíte, dokonale jste ji otrávil…..
Vždy je co vylepšovat, pomáhat, nepřidělávat práci.
Pokud je žena dlouhodobě nespokojená, nešťastná, zklamaná, naštvaná, otrávená z dospělého dítěte nebo Ali Paši, lenocha atp. První reakce je ta, že na sex, s takovou osobou, nemá ani jednu chuť.
Použijte obě ruce, také na pomoc v domácnosti ;)

Drap

Začni se chovat normálně.

zjentek

Jen stručně doplním Filipa, který toho neví zase až tolik: Levá ruka protažená zezadu od prdele mezi stehny je sicher jako cizí!

Jinak, ženu už nebaví šukat, tak co bys símtě chtěl teda ještě zlepšovat? Poraď se s mozkem.

Filip84

Mravenec: Ještě jsem mu, vlastně, mohl poradit, ať si pořídí hada na vychování. Protože, sice, s takovým hadem zrovna jako nezamrdáš (buďto Tě „pokouše“, nebo uškrtí – Funna psala, že to je jako mazlíček na hovno), no ale zase se může dívat, jak se krmí. Taky hada nepodojíš. Ale, zase, když ho pověsíš namísto lustru, tak, sice, hezky visí, ale za to nesvítí! 😎😂😂😂

Mravenec

😂😂😂

Mravenec

Dvojctihodná odpověď, to tu dlouho nebylo. 🤘🤘😂

Filip84

Mravenec: Ty, ale je to rozbitý: nemohu to nominovat každé zvlášť! 🙄

Pošleme na admina Igora s Vasilem, aby mu vysvětlili henty ony pravidla ľudodemogratického spolunažívania. Nebo tak něco. Chtěl jsem na něho poslat Dona Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta, ale u něho je problém, že po cestě Sicher bude více, než jeden, přechod pro chodce. Tak: víš co! 😳🙃