Rohlik

Máme v ČR nadprůměrný výskyt občerstvení s prodejem „kebabů“?

Je známo, že na naší hustotu obyvatel zde máme nadprůměrný počet nákupních center a obchodů v rámci Evropy.
Platí to i v případě kebabů (rychlé občerstvení)? Mám totiž pocit, že jsou na každou rohu…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Řekla bych, že nikoliv. Podle mě je u nás daleko více pizzerií než kebabů.

Další odpovědi
Kepler

Ono asi jak kde, snad jen ve velkých městech. U nás (městečko pod 30 000 obyvatel) je jen jeden a ještě tam skoro nikdo nechodí.

Drap

Pokud se všichni drží, tak mají dostatečný příjem a uživí se. Pokud nebudou lidé kupovat, bude jich méně.

da ny

To netuším,
u nás v současné době 3 z 5 skončily…
Další „také kebaby“ mají Vietnamci, jen na 4 místech. Tam, ale frčí jiná menu 🙂

dr.luha

Servis a infrastruktura musí být zajištěna o něco dříve…

Arne1

Myslím že ne. V sousedních zemích je jich taky plno

Kryšpín

Já myslím, že je to dobrá příprava na přílív imigrantů, kteří tyto pochoutky vyžadují. Vláda schválila dalších 520 milionů na přijetí uprchlíků v roce 2018–2019 zatím v počtu jenom 6 tisíc.

Klaproth

Nemáme.