jirka F

Chodíte jen na venkovní kulturní akce, kde je občerstvení zajištěno?

U mě venkovní akce bez občerstvení nezájem.

Nejlepší odpověď
zjentek

Inu, je to lepší… co je to vlastně za akci bez jídla a pití? To neznám. Dneska též nulová účast řekněme v zoo, pokud tam není restoška! A pokud tam nemaj ANI STÁNKY, no tak to vůbec… ani noha! Ch*j tam nějaké zvířata, na keré hlady nevidíš! Svačinu do kapsy od saka si můžu vzít do divadla, ale rozhodně ji nepotáhnu na koncert Čechomora u nas na Prajzske-

http://www.us­lamy.cz/cs/ozi­vla-historie-aneb-slezsko-a-napoleonske-valky/a-1197/

Další odpovědi
Kepler

Ano,chodím a rád. Zvláště na akce kde je i dobrá hudba, nejlépe od živé kapely. Soutěž o nejlepší valašskou slivovicu, klobásku apod. Zítra se těším na prvomájovou oslavu v zámecké zahradě Kinských. To zas bude v álejích nablito…

da ny

Někdy chodím i na venkovní kulturní akce. Na předražené občerstvení se nijak „netřesu“, často si ani netroufám něco pozřít..... 🙂
Nebo mám hned hlad. Jindy si i pochutnám!