juci123

Máme učitelku na jazyky..a když jen blbě vyslovíme nějaký slovo…tak nám nadává do krav do volů a tak je to normalni?

Učitelka nadává žákum je to nirmalni ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud učitelka vyučuje v kravíně nebo teletníku, tak to normální je. V případě, že si plete místo výuky, tak to vyžaduje slušné upozornění na skutečnost, že ani méně chápaví žáci si nezasluhují od svého vyučujícího ponižování, urážky a nadávky. Občas se takoví vyučující vyskytnou a je třeba je náležitě poučit o jejich povinnostech a právech vyučujícího pedagoga. Zkuste to probrat se svým třídním učitelem a rozhodně nebude škodit zmínit se o takových zvláštních praktikách rodičům.
Kantor, který na to nemá nervy, nemůže vyučovat.

Další odpovědi
bolak

sere vás to? dyť máte všichni mobily ne? Stačí zapnout záznamník a týden ji při hodinách nahrávat, pak to sestříháte a půjdete si stěžovat do ředitelny i s důkazy a vyžadovat potrestání a veřejnou omluvu vám žákům

pokud na to nemáte nervy, šoupnete to řediteli pode dveřmi anonymně, a nebo to pošlete poštou. pokud to ředitel zabukuje, další možnost je pak domluvit se se spolužáky a tuto nahrávku pak všichni dojednoho přehrát vašim rodičům, uvidíš jaký nastanou škatulata, kor na třídních zkůzkách by z toho mohla bejt docela dobrá cikánská beseda…

taky youtub je na tohle dobrý, někdo to loudne, pojmenuje třeba „BĚŽNÁ HODINA PÍ UČITELKY KALOUSKOVÉ“, pod to připíše komentář jaká je to škola a kde sídlí, a pakaž to jen hromadně linkovat spolužákům, učitelům, prostě po celé škole, i řediteli a nezapomeňte i na školníka willyho

Elk

Jestli je to skutečně tak, v tom případě to natočte na telefon – y a stěžujte si na ni.
Předem bych to ješte probral s rodiči.

zjentek

normální to není, ale mám obavu, že chyba není v ní ..takový člověk většinou jen kopíruje, jak se chovali k němu. Co se týká učitelů, často se rekrutují z celé učitelské dinastie, takže.. :o

mosoj

Jen napiš po pravdě jak to je.

Nám profesor nadával do blbečků, které již staří Sparťané házeli ze skály a také jsme to přežili. Ještě při tom byla legrace.