Butters_xD

Máme jakožto národ páteř?

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se hovořit o celém národu, tedy zevšeobecňovat,. Bezpáteřnost se týká jednotlivců, nikoliv celého národa.

Vy jste také příslušníkem českého národa , tedy jste bezpáteřní?

  1. Mnoho Čechů má páteř, ale ve špatném stavu, marodí se zády.
  2. Určitá část společnosti má často ohnutou páteř např. vzhledem k Bruselu.
  3. "Lidé s rovnou páteří vyčnívají nad těmi, kteří ji mají ohnutou. A to těm shrbeným vadí.“ Zdeněk Hanka

Zdroj: https://citaty­.net/temata/pa­ter/

Další odpovědi
Ametyst

Nevím. Češi jsou spíše národ individualistů.

Malvína

Značně pochroumanou…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.