Martin1978

Mám v notebooku instalovanou tv magenta,lze nějakým způsubem náhrávat filmy přímo do pc něco jako videorekorder.Díky

Odpovědi
Mesiáš

Bude to nejspíše blokované kvůli autorským právům

aliendrone

Otázka obslužného softwaru. Neznám TV kartu (včetně donglů), která by takový soft neměla (zpravidla zoufalý, ale funkční). Přirozeně existují i nezávislé softíky na příjem a recoding TV a ty jsou značně vymakanější (umí třeba PiP, timeshifting atd.) včetně schopnosti nahrávat více programů současně (pokud to karta podporuje). K sosnutí na webech jako Slunečnice, Stahuj, Instaluj apod., mnohé jsou freeware.