Mám starší auto favorit a chtěla bych ho někomu nabídnout,třeba lidem zasaženým povodním ale nevím,kam se obrátit.

Odpovědi
cukrar

taky se našlo pár takových dobrých lidí jako vy, ale po vyjasnění legislativy od toho upustili.
Ale vždy lze najít řešení. Musíte auto věnovat přímo někomu v zatopené obci. Pak přeregistrace, eko daň,
odhaduji, pokud to budete chtít legálně převést, tak neuspějete, páč příjemce bude muset zaplatit min 11 000Kč.