arygnoc

Mám smůlu jenom já?

Jsem v práci, svíčko sluní, je hic.
Jdu si ve dvě píchnout (rozuměj odchod z práce) a začne pršet.

Přes víkend je slota, v týdnu hicy. (už jste se dívali na předpověď na víkend? zase špatně)

užiju si vůbec nějaké letní počasí (vitej, léto!)?

na dovolenou jedu až v září, do té doby snad zmrznu, grrr.

za co ti meteorologové berou teda plat?
Doplňuji:

  • iv-

na dovolenou zásadně nejezdím cestovkou (nesnáším jakékoliv organizování života, i když sa s tím musím smířit [např. v práci a pod.]).
Jedu s kámošem kamionem do Španělska, tam mne vyloží a za 10 dní při další tůře mne vyzvedne (ještě že existují mobily).
Tak budu courat po maurských památkách.

Nejlepší odpověď
tom004

Vždyť je to nádherné,jak nám příroda dokazuje,že „neporučíme větru dešti“.A mete­orologové přece neberou plat za to,aby se předpověď potvrdila,ale aby nás neustále udržovali ve střehu,a my si pak mohli „zanadávat“,když to ten den neodhadnou.Z toho plyne,že když si v září na dovolenou přibalíš,plav­ky,lyže,zkrát­ka letní i zimní výbavu,naplníš známé „Vždy připraven“,a meteorologové jsou nahraní. 🙂

Další odpovědi
gnosis

ja mam rad kdyz prsi. neni mi lito, kdyz jsem doma:) a taky se mi moc libi bourky, stojim u okna a sleduju blesky.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=Ig­nebrbWKKw&fea­ture=related

anonym

Nemate smulu ! Mate stesti a my take !! Protoze , kdyz prsi , tak jste tady pekne s nami na odpovedich. Jinak by jste byl v lufte !! A doufam jeste , ze do zari ta vase cestovka krachne ! :-p 🙂 -iv-
Doplňuji:
Kolikateho , ze to vyjizdime ?? 🙂

hanulka11

Jo nevidím to jinak......budeš muset asi změnit zaměstnání, aby sis sluníčka užil. Co třeba metař -je celé dny venku-víří se mu pod nos prach z rozpálených ploch které zametá
nebo zahradník – slunce na něj pálí -až toho má někdy plné zuby
zedník-ať je jakékoliv počasí musí být venku a staví třeba v hicu či pláštěnce

tak co ??????? buď rád kde jsi a buď rád ,že se u nás to počasí střídá , nejsi v tom sám jsme na tom stejně
ale víš co když naprší konečně budeš moc jít na ty hříbečky a vem si třeba pláštěnku i v dešti je v lese krásně ,jen dej pozor ať se nesmekneš.

tak si to užívej

a
víš jak to mám já blbý… dovolená za mnou a budu makat celé léto a i v době kdy ty se budeš někde rekreovat.Nevěš hlavu i tobě sluníčko vyjde a bude hřát .Přeji hezký den -u nás visí černé pytle z oblohy…copak to asi znamená???????

Valky

Co mám říkat já – rok žena v domácnosti a letos snad koénečně zase studentka. Muž je v práci do pěti-šesti a když přijede je buď ošklivo a nebo už tma a pozdě. A o víkendu je ošklivo. Takže si spolu taky nikam nevyjdeme.. O víkendu teď slavím narozeniny, tak se modlím, aby vysvitlo trochu toho slunka. :))) Tak snad to vyjde. Jinak neplačte, dneska prší celý den. :D

coco

Arygnocu nevěš hlavu: já letos nejedu vůbec nikam. Ale jestli Tě to uklidní, tak existuje dokument tuším z BBC o tomto zákonu schválnosti. Údajně je to způsobeno tím, že velká většina obyvatel je přes týden zavřená na pracovištích, tudíž ovzduší má čas se pročistit. Ale jakmile nastane pátek, počasí se většinou začíná měnit, protože lidé vylezou na světlo Boží a začínají se kumulovat veškeré zplodiny z aut, vydechovaný vzduch atp…fakt nekecám.