Mám problém s aktualizací iOS 8.1, jak postupovat?

Prosim o radu vsechny uzivatele Apple. Zapojila jsem iPhone 4S do iTunes aby se zaktualizoval, ale misto toho mi to napsalo ze se to nezdarilo a chce to obnovu tovarniho nastaveni, tak jsem to dala a po chvili mi vyhodila chyba (neslo udelat tovarni nast.) A ted se mi iPhone zasekl a nereaguje na nic. Udelala jsem tvrdy reset ale furt to chce aktualizaci a nepusti me to normalne na obrazovku (je tam cerno a jablko uprostred) co s tim mam to radsi hodit do servisu nebo se to nejak da udelat?

Odpovědi
Banán88

v prvni rade, nepokracovat v aktualizaci na iOS 8 .. ctyrka eSko ho nezvlada.. mas zalohu iPhone? Jestli ano, pak ho znovu nastav do tovarniho nastaveni a nech ho vydychat.. mel jsem stejny problem, mel by se srovnat. Pokud ne, pak servis, nebo moznost stahnout iOS 7 a vratit zpet ..

Daniel16

Víš vůbec, co je to obnova továrního nastavení?