Hlucnost motoru

jak snizim hlucnost stareho nftoveho motoru?da se koupit a kde,za kolik naky pripravek ktera snizi hluk motoruy,

Odpovědi
mojitek

budto generalka motoru-ale to asi neminite provadet.Pak zbyva kvalitni izolace odhlucneni kapoty

sakai

hlučnost je vedlejší efekt nějakého problému. Zhoršilo se i spalování, zvýšila spotřeba, zanosou se ventily, sedla a kdeco, motor ztrácí výkon. Může to skončit i prasklým blokem. U starého motoru bude potřeba udělat nějakou repasi u dobrého automechanika, rozhodně ne po domácku. Nebude to nejlevnější, ale jestli plánujete ještě relativně dlouhou dobu užívání, vyplatí se to. No a pak do oleje nalít nejlépe Slick 50, cca 1700 Kč.

adam78987

Za mě je nejlepší volbou to pěkně odhlučnit. Mě to u starší fabky pomohlo. Nechám zde odkaz :) – https://www.2din­.cz/odhlucneni-auta/