Evo

otáčky nissan p10 r.v.1993

nedrží mi otáčky u primery na volnoběch.
při nastartování by mělo bejt těch 800–900 ot/m. a m tam lítá 1300 pak když přidám plyn(otáčky)a pustím ho tak třeba klesnou i na 600 a pak zas samy pomalinku vylezou na 1100–1300.(Sitič to má automatickej) nevíte nikdo co s tím díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

U mého auta za to může krokový motorek, který řídí bohatost směsi, ale nevím jestli Nisan z roku 1993 už ho měl.

Další odpovědi
mojitek

Muze to byt xxx zavad,ale jedna z nich muze byt i spatny posilovac brzd-takze pozor!Radsi s nim do servisu,oni to zjisti.

mosoj

Může někdo opravdu vysvětlit jak může posilovač brzd ovlivnit chod motoru na volnoběh ?