Evo

jaké máte zkušenosti s power boxem

power box zvýšení výkonu motoru.připojuje se to na čidlo teploty vzduchu.
Funguje to vůbec opravdu pocítíte zvýšení výkonu

Odpovědi
kupkina

podlitiny pod okem a vyraženéí zuby

ReHu

Já bych se podívala na některé motoristické stránky, někde jsou i diskuze či recenze. Tam byste mohl nějaký nestranný názor získat.
Nebo se optat ve vašem oblíbeném autoservisu, pokud s nimi máte dobré vztahy.
>>>>>>>>>>>>>­>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>­>>>>

http://clonet­.eu/articles/Chip­tuning-ci-powerbox--a57.html

Radous

mohu doporučit. Zvedne výkon a sníží spotřebu asi o 1 litr stejně jako chiptuning. Je ale třeba powerbox nastavit přesně na váš motor

vvolfodlak

Asi záleží na typu, obyčejný odpor v krabičce z aukra nebo burzy za 200,– motoru rozhodně nesvědčí.