sdesigner

Kvapka mi z nadobky na chladiacu zmes

Zdravim…mam maly problem. Stale dolievam kvapalinu do vyrovnavacewj nadrzky. asi dvakrat do mesiaca. Uz som sa aj chystal do servisu ked som si zrazu vsimol kde je problem. Do nadrzky idu dve hadicky. tie su v poriadku. vsetko suche. No na spodnej strane nadrzky je taky kanalik. vyzera akoby tam amla ist nejaka hadicka ale ziadna mi v aute nevysi. Kvapka s tade pomalicky tekutina…asi tak jedna kvapka za 5 sekund. Co to je za otvor? Ako to mam utesnit? Vobec nechapem na co tam je..mam aj dielensku prirucku a nikde o tom ani paru. Jedna sa o Superba 1.9 TDI 2002…vdaka za odpovede

Odpovědi
mojitek

Dobrý den,dolívat do Superba 2 krát do měsíce není ok.Tohle je moc technická otázka kde co má být. Zkuste speciální web na Škodovky : www.skoda.panda.cz (poradna/disku­ze,tam Vám poradí. Nebo zavolejte do specializovaného servisu

isteron

Opýtaj sa v servise. Nemáš tam priveľa kjvapaliny. Majú tam byť rysky min. – max.