Mají vojácí USA, projíždějící ČR, ostrou munici?

Nejlepší odpověď
gecco

Předpokládám, že ano…
Samozřejmě to nevím, ale předpokládám, že armáda USA není takovou bandou usmrkanců, jakou za komunistů bývala třeba ČSLA (kam nahnali každého – i takového, kterému pak nedali do ruky zbraň)…
😉

Další odpovědi
klumprt

Zkus po nich hodit třeba popelník a uvidíš 🙂

led

Nejdú hrať „fazuľky“, ale idú na vojenské cvičenie. Prevoz ostrej munície a výzbroje sa riadi v zmysle medzinárodných dohôd.

Mirdas

Můžeš se jich zeptat a určitě ti odpoví.
To Ruská armáda by ti to místo odpovědi rovnou předvedla jako v osmašedesátem například.

lexx

ne, jen vodní pistole a plastové kvéry z marketu