Avatar uživatele
savyla

Mají šanci?

Jak ted havaroval ten český autobus na cestě do chorvatska a v něm byli ty dvě dívky dvojčata-Natálka a Terezka Skotnické.Myslíte že má Terka velkou šanci na normální život?-operovali jí nohy,má něco s mozkem a něco s plícemi.Shodou náhod jsou obě moje dobré kamarádky a spolužačky.Bohužel namám s nimi kontakt a tak nevím jak se jim vede-jen ze zpráv a internetu.Natka prý už komunikuje a je v lepším stavu a Terka se snad probudila z umělého spánku.Všichni ze školy jim držíme palce a přejeme brzké uzdravení a co nejmenší újmi na zdraví.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 3375 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

určitě mají šanci a není vhodné to zde rozvádět ...

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Víš, říká se, že dokud člověk žije, tak je šance pořád. Jak to vypadá skutečně s Tvými kamarádkami, na to bude nejlépe si opravdu počkat, až budou doma.
Souhlasím s Hanulkou, že je neetické tu rozvádět jakékoliv podrobnosti a snažit se stanovovat nějaké prognózy.
Asi by se mi na jejich místě nelíbilo, kdyby moje dobrá kamarádka o mých zdravotních potížích podávala informace stejkně jako sdělovací prostředky. Novináři jsou za to placení. Ty by ses snad měla spíš v tichosti "modlit" za to, aby vše dobře dopadlo. Já vím, máš o ně starost, ale přesto - chce to více taktu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava