maschin

Mají lidé na antakrtických polárních stanicích zbraněM

Mají výzkumníci na antarktických polárních stanicích k dispozici nějaké ruční střelné zbraně?
Doplňuji:
Já nevím k čemu, ale myslím si, že mít nějaké zbraně na konci světa v extrémních podmínkách je samozřejmost. Napadlo mě to, protože ve filmu Věc je měli (dokonce i plamenomet :O) :D

Nejlepší odpověď
gecco

NE…
K čemu???
Pokud za zbraň nepovažuješ ´něco´ určeného k odpalování světlic…
😉
Na arktických ano, proti medvědům…
Doplňuji:
…„mít nějaké zbraně na konci světa v extrémních podmínkách“…
Právě kvůli extrémním podmínkám se na tyto expedice bere jen ´přísně´ funkční vybavení – zbraně v Antarktidě nemají opodstatnění, klimatické podmínky nezastřelíš a jediným nebezpečným predátorem je tam člověk (´kolega´, nemáš důvod jej zabíjet)…
😉

Další odpovědi
Emefej

Ano, na obranu před rozzuřenými tučňáky.

zzzlatokopka

Mají, pokud splňují oprávnění „své země“ pro vlastnictví zbraně, tak je mají. Tam platí mezinárodní právo a především právo země, které seš občan.

Zbroják na plamenomet?? 😁

Mimozemšťan

zeptej se tvyho bratra maschine, ten strilel na soudruhy…
Doplňuji:
tak hlavne ze te to napadlo

jjj123456789

Tak mě napadá, že když nemají, mohli bychom Antarktidu obsadit a prohlásit za české území.